Business Coaching

Coaching w organizacji polecam w przypadkach, gdy wykonanie zadania wymaga niestandardowych rozwiązań, gdy dalszy rozwój kompetencji menedżera wymaga...

Quality Management

Od 2001 roku realizuję projekty doradcze i wdrożeniowe dla firm produkcyjnych i usługowych. 

Szkolenia

Centrum szkoleniowe MIND ma w swojej ofercie szeroką gamę szkoleń. Współpracujemy z grupą doświadczonych trenerów, prowadzących szkolenia z różnych zakresów, zarówno szkoleń „twardych” dotyczących szczegółowych zagadnień biznesowych, jak i szkoleń „miękkich” związanych z rozwojem osobistym.

Blog

ISO 50001 (BS EN 16001)

Efektywne zarządzanie energią jest jednym z warunków krytycznych do osiągnięcia sukcesu każdej działalności gospodarczej.  Dla wielu organizacji najlepszym rozwiązaniem jest System Zarządzania Energią (EnMS) - podstawa systemowa dla systematycznego zarządzania energią. System ten zarówno wzmacniając efektywność energetyczną, może obniżyć koszty i zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych zapewniając Państwu przewagę konkurencyjną.

Opublikowano: 2012-03-19 10:57

"MIND" Centrum Coachingu

 

Największym kapitałem każdej organizacji są jej klienci i pracownicy. Aby zdobyć zadowolonych klientów, musimy im zaoferować produkt lub usługę, która spełnia ich wszystkie wymagania. Aby to osiągnąć musimy zarządzać jakością, czyli tak zarządzać organizacją aby każdy aspekt naszej działalności był realizowany uwzględniając spojrzenie projakościowe. Muszą w nim uczestniczyć wszyscy pracownicy. Coaching powstał jako metoda pomocy pracownikom w osiąganiu ich celów. Czerpie z doświadczeń różnych dziedzin pomagania i wspierania rozwoju, stanowi jednak odrębną metodę. Jest współpracą z klientem w twórczym procesie inspirującym do rozwoju zawodowego, wspierania zmiany, określaniu i osiąganiu konkretnych celów. Coachingu w organizacji jest formą pomocy pracownikom i zespołom w wykonywaniu ich zadań.

Przemysław Łuczak
Business Coach, Trener, Konsultant