Polub nas:

Zaspół

Przemysław Łuczak

„Przywództwo to sztuka osiągania więcej, niż nauka o zarządzaniu uważa za możliwe”. Gen. Colin Powell 

Menedżer z wykształcenia i z doświadczenia. Przez wiele lat zarządzał organizacjami i zespołami w ich strukturach, a także kierował projektami rozwojowymi. Jest zwolennikiem przywództwa w biznesie. Miał zaszczyt i przyjemność pracować z prawdziwymi przywódcami, wizjonerami którzy swoimi pomysłami zmieniali obecną rzeczywistość. Realizowaliśmy projekty, które dla innych wydawały się niemożliwe.

Coaching to połączenie pasji z dotychczasowym doświadczeniem. Zna z własnego doświadczenia wyzwania stojące przed menedżerami, rozterki jak pogodzić sprzeczne często oczekiwania właścicieli, pracowników i klientów. Jest coachem i trenerem, specjalistą w zakresie zarządzania organizacjami i zarządzania jakością.
Przeprowadził ponad 3.500 godzin szkoleń i coachingów menedżerskich. Na co dzień pracuje na zlecenie różnych firm i organizacji, w tym również na zlecenie innych firm szkoleniowych. Prowadzi zajęcia ze słuchaczami studiów podyplomowych Zarządzanie produkcją i Zarządzanie Jakością.

  

Monika Łuczak 

„Dla umysłu nie istnieją ograniczenia poza tymi, które sami uznamy za prawdziwe.” (Napoleon Hill)

Trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistego. Autorka programów szkoleniowych i rozwojowych. Wdraża systemy rozwoju pracowników w różnych organizacjach. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, negocjacji, zarządzania czasem, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem i emocjami dla dorosłych na wszystkich szczeblach rozwoju osobistego i zawodowego. Szkoli również pracowników organizacji z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych.

Na co dzień współpracuje z różnymi firmami i organizacjami wspomagając rozwój osobisty i zawodowy ich pracowników. W prowadzonych szkoleniach wykorzystuje metody łączące psychologię i coaching biznesowy. Jest psychologiem praktykiem, dzięki temu lepiej rozumie potrzeby managerów, pracowników i właścicieli firm.
Nauczyciel MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) w trakcie szkolenia prowadzonego przez Polski Instytut Mindfulness POLIM
oraz The Institute for Mindfulness Based Approaches (IMA) z siedzibą w Bedburgu (Niemcy).