Szkolenia

Centrum szkoleniowe MIND ma w swojej ofercie szeroką gamę szkoleń. Współpracujemy z grupą doświadczonych trenerów, prowadzących szkolenia z różnych zakresów, zarówno szkoleń „twardych” dotyczących szczegółowych zagadnień biznesowych, jak i szkoleń „miękkich” związanych z rozwojem osobistym. 

Nasi trenerzy to doświadczona kadra menadżerska, psychologowie, coachowie i wykładowcy wyższych uczelni. Nie oferujemy treningów otwartych, prowadzimy wyłącznie zajęcia w zamkniętych grupach. Specjalizujemy się bowiem w szkoleniach całkowicie dopasowanych do specyfiki i potrzeb danej firmy. Każdy projekt rozpoczynamy od analizy potrzeb firmy i uczestników. Następnie, wspólnie z klientem, tworzymy program warsztatów. 

Bardzo często nasze szkolenia są wsparciem dla projektów wdrożeniowych lub uzupełnieniem coachingu menedżerskiego. Ich celem jest podwyższanie kompetencji kierowniczych u menadżerów, zakładając indywidualne podejście do szkoleń i dopasowanie konkretnych tematów oraz zagadnień do potrzeb osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie.

Prowadzimy szkolenia w interaktywny sposób. Aktywny trening, ćwiczenia praktyczne, case study, eksperymenty, prezentacje, testy, scenki szkoleniowe, dyskusje, burze mózgów, praca z narzędziami wspomagającymi menedżera – to nasze główne metody. We wszystkich szkoleniach i warsztatach wykorzystujemy elementy coachingu, aby zmaksymalizować rozwój ich uczestników.

Nasze materiały dla uczestników zawierają konkretne przykłady do zastosowania po szkoleniu w rzeczywistej pracy.